Неповнолітні українські студенти у Польщі не можуть виходити навіть у магазин чи аптеку
Неповнолітні українські студенти у Польщі, за діючими правилами, не можуть вийти навіть у магазин чи аптеку.
Як повідомляє “Європейська правда“,на цю ситуацію звертає увагу уповноважений з прав людини у Польщі Адам Боднар.

У своєму зверненні до поліції Любліна омбудсмен зазначає, що, за діючими обмеженнями, у Польщі особи віком до 18 років можуть виходити з дому лише у супроводі батьків або інших повнолітніх осіб. Внаслідок цього українські студенти у Польщі, яким ще немає 18, позбавлені можливості вийти навіть за продуктами чи в аптеку, хоча проживають самі.
За його словами, таких студентів у Люблінському воєводстві – 48, більшість із них навчаються у Люблінській політехніці.
Міський голова Любліна вже звертав увагу очільника поліції на особливість їхнього становища. Поліцейські мають враховувати ці обставини під час виконання своїх обов’язків… Ця ситуація важлива з точки зору дотримання фундаментальних прав і свобод, – наголошує Адам Боднар.
Зазначається, що консульство України у Любліні вже знає про цю ситуацію.
Омбудсмен звертає увагу, що у подібній ситуації опинилися усі неповнолітні особи, які проживають без батьків і не можуть розраховувати на чиюсь допомогу.
Шукайте деталі в групі Facebook
Схожі публікації
-
Українців просять максимально заощаджувати електроенергію: як це можна зробити
-
Італія пропонує відновити переговори про розширення ЄС у листопаді
-
Що насправді означають «лайки» в соцмережах і як ними користуватися. Важлива інформація для користувачів
-
Пожежі на півдні Сибіру: кількість загиблих зросла до 15
