facebook

“Є тільки два шляхи”: Зеленський терміново звернувся до українців. “Завтра доведеться обирати”

Президент України Володимир Зеленський звернувся до українців перед позачерговим засіданням Верховної Ради, що заплановано на понеділок.Сьогодні в «Борисполі» приземлився другий літак з Китаю. Він доставив 300 000 спеціальних респіраторів і 35 000 захисних костюмів для лікарів, військових та поліцейських. Також на борту – майже два мільйони масок для населення. Вантаж вже розподілений, він направляється в регіони України.

Сьогодні вночі літак знову вилетить в Китай по ще один вантаж. У той же час ми очікуємо прибуття окремою доставкою 100 тисяч високоточних ПЛР-тестів.

Завтра має відбутися позачергове засідання Верховної Ради. Через коронавірус Україна фактично опинилася на роздоріжжі і має два шляхи.

Перший – прийняття двох життєво важливих законів. Після чого ми отримаємо підтримку від наших міжнародних фінансових партнерів в розмірі не менше 10 мільярдів доларів.

Другий шлях – провал цих законів. Після – занепад економіки і загроза дефолту. Останні тижні Офіс Президента і Кабмін робили все, що від нас залежало. Ми домовилися про фінансову підтримку для України. Ми і уряд свій шлях вибрали. Тепер – черга за народними депутатами.

Завтра народ України чітко побачить, чи готові ви захищати його інтереси. Суспільство зрозуміє – ви слуги народу чи прислужники чужих інтересів. Усвідомте свою відповідальність. Оберіть завтра правильний шлях. Вас привели до влади не окремі особи, вас обрав Народ України. Тепер – ваша черга обрати його.

Іще один важливий момент – це дистанційна освіта під час карантину. Наше завдання як держави – забезпечити кожній дитині вільний доступ до знань. З цією метою в понеділок, 6 квітня, стартує проект «Всеукраїнська школа онлайн». У його межах 40 педагогів з Києва на час карантину стануть вчителями для всієї України.

Читайте також:  Відвертий кліп Анни Сєдокової заборонили на російському телебаченні (відео 18+)

Дорогі громадяни, продовжуйте лишатися вдома та не виходьте на вулицю без зайвої потреби. Як би не кортіло це зробити. Сьогодні вночі Україна перейшла на літній час. Я вірю, що зовсім скоро завдяки єдності та згуртованості ми всі перейдемо на здоровий та щасливий час.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.