facebook

Олена Зеленська відмовилася від хутра: принципова позиція першої леді (фото)

Перша леді України не залишилася осторонь майбутнього нашої планети, підтримавши світові екотренди. У гардеробі Олени Зеленської немає виробів з натурального хутра. Цю тенденцію впродовж останніх років сповідують чимало вітчизняних модних брендів.Стиль першої леді України незмінно викликає шквал обговорення світової фешн-спільноти. Її бездоганні виходи демонструють витончений смак. Проте дружина президента не лише розуміється на моді, а й власним гардеробом виступає на підтримку екоактивістів та представників руху за збереження життя тварин, пише 24 канал.

Всеукраїнський гуманістичний рух, який бореться за права тварин, UAnimals на офіційній сторінці в інстаграмі опублікував допис, у якому запевнив, що серед речей Олени Зеленської немає виробів з натурального хутра. Засновник організації Олександр Тодорчук зазначив, що інформацію поширили достовірні джерела.

“Можна по-різному ставитися до президента і його дружини, але на такому рівні маємо перший прецедент в історії України. Хутро зникає з подіумів, модних вітрин, а тепер і офіційних прийомів”, – написав активіст.

Варто зазначити, що за чотири роки діяльності UAnimals вітчизняні бренди поступово відійшли від використання натурального хутра у своїх колекціях. Серед тих будинків мод, які виступили за збереження життя тварин, Andre Tan, Bevza, Navro та дизайнери Ukrainian Fashion Week.

Читайте також:  Коронавірус продовжує поширюватися: в Україні карантин продовжили до 31 березня

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.