У Франківську відновлять мурал “Єдина Україна”, який знищив буревій
В Івано-Франківську відновлять мурал “Єдина Україна”, який сьогодні, 24 лютого, вщент знищив буревій.

Про це Фіртці повідомив лікар та активіст Володимир Кривенко, котрий, власне, у 2014 році і був ініціатором написання стінопису, пише Голос-Інфо.
За його словами, буде створена ініціативна група, до якої, в першу чергу ввійдуть ті, хто мав відношення до проекту у 2014 році.
“Я вже мав розмову з ректором медунівесритету Миколою Рожком (будинок, на стіні якого розміщувався стінопис, належить ІФНМУ – авт.) і ми вирішили, що організовуємо робочу групу, яка займатиметься відновленням муралу”, – повідомив чоловік.
Панно буде поновлено на стіні будинку за цією ж адресою на вулиці Мазепи.

До слова, обвал муралу викликав жваву дискусію серед франківців. Мешканці міста припускають, що причиною знищення ста вне вітер а, в пешу чергу, неякісно виконані роботи.
Шукайте деталі в групі Facebook
Схожі публікації
-
На 80% уражені легені: франківчанка провела 35 днів у реанімації (ВІДЕО)
-
Як народжуються сирні коники. Карпатські великодні традиції
-
Порошенко закликав політсили підтримати кандидатуру Марусі Звіробій на виборах на Івано-Франківщині
-
Тринадцятирічні породілі та по десять дітей у сім’ях на Франківщині (ІНФОГРАФІКА ДО ДНЯ МАТЕРІ)
