facebook

“Це знущання”: наречена Віктора Павлика розповіла про скандал навколо весілля. Сина не буде

25-річна наречена популярного співака Віктора Павліка, його концертний директор і піар-менеджер Катерина Репяхова, яка показала раніше весільну сукню, розкрила подробиці підготовки до майбутнього торжества. Весілля відбудеться 10 червня в Дніпрі. Наречена вибирає вбрання і думає над образом. Каже, що буде дивувати мінімалізмом у вбранні і макіяжі.«Взагалі Віктор Франкович дуже не любить мене нафарбованою, він говорить, що я одразу як лялька красива. Тому моє завдання здивувати його мінімалізмом. На жаль, ми ще не доросли до такого рівня, щоб купувати плаття за 7000 доларів. Тому я схиляюся до того, що це буде український дизайнер. Хочу ще дві сукні », – поділилася Катерина Репяхова в програмі« Зірковий шлях »на каналі« Україна ».

Список гостей Віктор з Катериною вже майже сформували. На весіллі будуть тільки найближчі родичі і друзі, всього приблизно 80 чоловік. Запрошують на торжество і дітей Віктора Павлика від попередніх шлюбів – сина Олександра і дочку Христину. А ось молодшого сина Павлика, який бореться з онкологією, не буде.

«Мені здається, це знущання. Я б не пішла на весілля до свого батька з новою дружиною », – сказала Репяхова. Вона вважає, колишня дружина Віктора Лариса ще важко переживає ситуацію, що старі образи не забуті.

Читайте також:  Мали надію, що будемо готуватися до весілля, але аж ніяк не до похорону”, – розповіла мати покiйного Юрія

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.