facebook

Ставлення до Зеленського! Експерт розповів про реакцію українців: ось вся правда про президента

60% українців вважають головним рушієм реформ в Україні Президента Володимира Зеленського. Однак експерт Володимир Фесенко пояснює, що ці дані показують, зокрема, ставлення громадян до глави держави.



“Коли люди відповідають на таке запитання, вони водночас виявляють своє ставлення до президента, уряд та окремих політичних інституцій або суб’єктів. 60% – це не пряма відповідь про реформи, бо більшість людей не дуже обізнані у цьому, але вони позитивно ставлять до президента Зеленського”, – сказав Фесенко в прямому ефірі 24 каналу.

Він пояснив, якщо порівняти опитування про реформи та підтримку до президента, то там схожі показники.

“Щодо реформ, то як за попередньої влади, так і за теперішньої є певна проблема з недостатньою комунікацією, з недостатньою проінформованістю населення щодо реформи. І це стосується не лише населення. Бо іноді через турборежим, депутати не завжди задоволені, що не мають достатньо часу, аби вивчити пропозиції щодо реформ,”– зазначив експерт.

До слова, “Демократичні ініціативи” і Центр Разумкова з 6 по 11 грудня 2019 року провели опитування та запитали українців, як вони ставлять до реформ в Україні Хто гальмує реформи в Україні: результати опитування.

За даними соціологів, у порівнянні з минулим роком громадяни України різко змінили уявлення щодо рушіїв реформ. Значно зросли сподівання на президента (з 24% до 60%) та на більшість у Раді (з 10% до 30%).

Найбільший опір реформам, на думку громадян, чинять олігархи (51%) та бюрократія, чиновники (43%).

До слова, якби вибори у Верховну Раду відбувалися в січні, п’ятивідсотковий бар’єр подолало б п’ять партій. Про це свідчать опубліковані 29 січня результати дослідження, проведеного Центром Разумкова.

Найвищий рейтинг має партія “Слуга народу” (лідер – Олександр Корнієнко), за неї готові проголосувати 45,4% із тих опитаних, хто має намір іти на виборчу дільницю і визначився з вибором.

Читайте також:  Відомий український тренер влаштував стрiлянину: Двоє людей зaгuнулo. ВІДЕО

У Раду пройшли б також “Опозиційна платформа – За життя” Юрія Бойка (13,8%), “Європейська солідарність” Петра Порошенка (12,3%), “Батьківщина” Юлії Тимошенко (8%) та “Сила і честь” Ігоря Смешка (5,2%).

Інші партії мають недостатню для потрапляння в парламент електоральну підтримку. Найближче до необхідних 5% опинилися “Громадянська позиція” Анатолія Гриценка (2,9%), Радикальна партія Олега Ляшка (2,9%) і “Голос” Святослава Вакарчука (2,5%).

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.