facebook

Зламане життя. На Рівненщині семикласниця завагітніла від вітчима. “Він тварина”

У селі Стеблівка, Рівненська область 36-річний вітчим ґвалтував свою 13-річну падчерку Софію. В результаті згвалтування дівчинка завагітніла.Мати семикласниці говорила, що нічого не знала про скоєне. Відзначимо, що жінка 1986 року виховує вісьмох дітей від двох чоловіків.

“До цього ми нічого не знали і не помічали. Ні я, ні сусіди. Що він зробив дитині – життя зламав! Щоб йому довічне дали, щоб звідти не вийшов”, – розповіла вона.

Сусіди повідомили, що насильник зловживав алкоголем і знущався над всією родини, особливо над нерідними дітьми.

“З будинку тікали, це у нас річка, тут неподалік. Вони бігли, погода-негода, тікали з дому. Бив, бив! А ґвалтував вночі напідпитку”, – поділилася кума сім’ї.

Вагітність дівчинки помітили тільки в інтернаті, де вона вчиться. Дитина довго приховувала правду і нікому не розповідала.

“Вона написала, що це було не раз. І що це зробив вітчим, що боялася розповісти мамі. І нам боялася”, – розповіла директор “Мізоцької спеціальної школи” Валентина Ткачук.

Заступник начальника ГУНП Рівненської області Олександр Панасюк повідомив, що вітчим ніде не працював і має кримінальне минуле. Поліція почала кримінальне провадження ст. 152 ч 4 КК.

Суд обрав затриманому запобіжний захід у закритому режимі. На суді він вину визнав, але ніяк не пояснив свої злочинні дії.

Читайте також:  Тиcнули на живіт...: чи не вперше в Україні вдалося довести провину лікаря, помилка якого спричинила смepть дитини

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.