facebook

До останнього просила врятувати її: деталі смерті породіллі у Запоріжжі вразили усіх

З’ясувалися деякі подробиці смерті 31-річної запоріжанки через кілька днів після пологів.У Запоріжжі через ускладнення, які дав грип, після пологів померла жінка. Так само повідомлялося, що у загиблої був гепатит С. Щоб зберегти життя дитині, лікарі змушені були робити кесарів розтин. Жінка прожила ще три дні і померла в лікарні.

Як з’ясувалося, за п’ять днів до Нового року породілля вже лежала у відділенні патології. У той день вона відчула, що її стан різко погіршився і повідомила про це медиків. Спочатку лікарі діагностували ГРВІ. Однак, через кілька днів лікування, їй не стало легше.

Чоловік загиблої жінки розповів, що дружина скаржилася лікарям на високу температуру по ночах, а ті радили випити їй парацетамол. Через час в іншій клініці медики поставили діагноз “бронхіт”.

Після цього породіллю доставили в перинатальний центр. Через небезпеку для дитини медиками було прийнято рішення робити кесарів розтин. Після народження дитини жінку доставили в обласну лікарню вже без свідомості. Там близько доби лікарі боролися за її життя, але, на жаль, врятувати її так і не вдалося.

Читайте також:  Стало відомо, чому перекинувся КрАЗ, в якому загинув військовий з Прикарпаття (фото)

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.