facebook

Поблизу Новоазовська виявили сухпайки армії РФ (ФОТО) (ВІДЕО)

Під Новоазовськом, що поблизу Маріуполя, були знайдені російські армійські пайки, що підтверджують присутність російської армії на території України.

76b6b494470305f05f820d3ffdaa37241433071470


Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Як розповіли місцеві мешканці, під час поїздки до родичів у населений пункт, розташований під Новоазовськом, вони знайшли пакет з армійським сухпайком, маркованим «Армія Росії».

Встановлено, що даний набір продуктів харчування виготовлений московською компанією «Воєнторг» і не призначений для продажу.

У солдатський пайок «Воєнторгу» входять різні консерви, галети, варення, шоколад, протерте яблучне пюре, інші продукти і пристосування для розігріву їжі, а також інструкція з використання «індивідуального раціону харчування».

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що у США наявні докази про жертв агресії Росії на Донбасі. Зокрема, американська делегація в ОБСЄ акцентує увагу світової спільноти на жахаючих людських втратах на територіях, які наразі окупували російські війська на сході України.

джерело http://uapress.info/uk/news/show/78776

Читайте також:  Тіла на вулиці стали буденністю: жінка розповіла, як вона на 8-му місяці вагітності пішки йшла з Маріуполя

Шукайте деталі в групі Facebook