facebook

Підвищення кваліфікації педагогів у недержавних суб’єктів оплачуватиметься державою

Ганна Новосад наразі розробляє оплату з бюджету країни підвищення кваліфікації вчителів на вільному ринку таких послуг.На наступний рік розробляємо механізми розвитку вчителів через неурядові, недержавні організації, – розказала про свою ідею міністерка освіти. – Не секрет, що громадський сектор та приватний ринок [підвищення кваліфікації педагогів] часто швидші, мобільніші, якісніші. І ринок освітніх послуг також розвивається.

Є багато організацій, які надають високоякісні послуги з професійного розвитку освітян, – продовжила пані Новосад.

Ми будемо давати вчителям можливість підвищувати свою кваліфікацію у них за державний кошт. Іншими словами, взявши ваучер на гарантоване підвищення кваліфікації, можна прослухати курс, – пояснила очільниця МОН.

Ваучер – документ, що дає право його власнику отримати товар чи послугу. Ганна Ігорівна не пояснила схему транзакцій від уряду до недержавних суб’єктів підвищення кваліфікації освітян за державні ваучери на такі послуги.

В інших країнах система державних ваучерів означає, що підприємець здає всі зібрані від покупців ваучери за певний період у профільний урядовий орган – після чого отримує покриття їх спільного номіналу єдиним платежем від цього органу.

Раніше говорилося, що підтримкою вільного ринку підвищення кваліфікації педагогів займатиметься новостворений Інститут розвитку освіти на чолі з Вадимом Карандієм (на фото – поруч з Ганною Новосад).

Читайте також:  “Як мумія”: Настя Каменських похизувался новим фото і нарвалася на серйозну критику

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.