facebook

Путін здатен переламати людину за одну зустріч. Так було з Януковичем і Саргсяном, – Портников

З Володимиром Путіним можна зустрічатися тільки якщо ти сильніший за нього
Про це заявив український журналіст, публіцист і громадський діяч Віталій Портников в програмі “Суботній політклуб” на Еспресо.TV.


“Є дві сильні особистості, не в політичному сенсі, а просто сильні – Віктор Янукович (погодьтеся, що це людина, яка пройшла вогонь, воду, колонію… людина, яка знаходяться в ув’язненні, це не просте випробування, тим більше якщо це кримінальний злочинець, а не політичний, це боротьба за виживання, якої ніхто, хто не був у цих місцях, навіть уявити собі не може, це тяжке випробування) і ще одна людина, такого ж типу й іншого характеру, це колишній президент Вірменії Серж Саргсян (він же не політиком був, він був польовим командиром у Нагірному Карабасі, він воював, багато разів дивився смерті в обличчя; не проста там була ситуація, коли він робив свою кар’єру до того як він став керівником Вірменії). І ось кожен з цих політиків після зустрічі з Путіним відмовляється від європейської інтеграції”, – зазначив він.

“Янукович типу “Я загальмую” і потім почався Майдан, Саргсян – одноосібно вирішує. Навіть уряду своєму не повідомляє. Все, ми вже цього не підписуємо, ми натомість входимо до Євразійського союзу”, – нагадав Портников.

Читайте також:  Україна повинна відмовитися від "унітарності та українізації" держави - Лавров

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.