ДНР заявила про припинення автобусного сполучення з Україною
Автор ilona ilona
Додано 09.05.2015, 10:36 в розділі АТО
Сепаратисти кажуть, що автобусне сполучення припинене через обстріли на Мар’їнському напрямку.
В “міністерстві транспорту” самопроголошеної ДНР в п’ятницю, 8 травня, заявили про припинення автобусного сполучення з Україною.
“Автобусне сполучення з Україною тимчасово призупинене через те, що вранці почався обстріл”, – передає близьке до сепаратистів Донецьке агентство новин.
Як наголошується, автобуси, що рухаються в напрямку Курахове, тимчасово призупинили перевезення пасажирів.
В “Мінтрансі” ДНР також підкреслили, що через обставини, що склалися, на автовокзалі зібралися черги.
Шукайте деталі в групі Facebook
Схожі публікації
-
“На її совісті”: на Донбасі затримали жінку, яка брехала в росЗМІ про ЗСУ (відео)
-
З ДНР до Криму планують запустити автобус
-
Оперативна група Управління СБ України в Івано-Франківській області ліквідувала інформаторську мережу терористів на Луганщині.
-
У зоні АТО за добу поранено 5 українських бійців, загиблих немає

