На Прикарпатті одного з начальників управління освіти спіймали на хабарі
Керівник вимагав і одержав від підприємця 10 тисяч гривень неправомірної вигоди за укладання договору оренди.

У межах кримінального провадження, оперативники Управління захисту економіки в Івано-Франківській області Нацполіції встановили, що посадовець міської ради вимагав від підприємця гроші за укладання договору оренди нерухомості. Дане приміщення знаходилось в навчальному закладі, інформують в Управлінні захисту економіки в Івано-Франківській області.
Сьогодні, 17 липня, співробітники обласного управління захисту економіки, слідчого управління поліції в Івано-Франківській області за процесуального керівництва прокуратури області затримали начальника управління освіти однієї з міськрад на хабарі.
Досудове розслідування проводиться за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.
На тепер тривають процесуальні заходи.

Шукайте деталі в групі Facebook
Схожі публікації
-
Штаб провладного кандидата в мери знову готує провокації проти Олександра Шевченка, – заява Івано-Франківської організації УКРОПу
-
На Верховинщині з річки витягнули тіло (ФОТОФАКТ)
-
Українцям розповіли, як працюватимуть школи в “червоній” зоні карантину: головна умова
-
Що українці думають про професію вчителя: опитування
