Коболєв назвав умову, за якої буде знижена вартість газу
Автор ilona ilona
Додано 14.12.2016, 10:03 в розділі Політика
В прямому ефірі програми “Лівий берег” з Сонею Кошкіною голова правління НАК “Нафтогаз України” Андрій Коболєв заявив, якщо Україна виграє справу у “Газпрому”, то держава зможе знизити ціну на газ.
Коболєв запевнив, якщо в рамках процесу купівлі-продажу газу Україна зможе відстояти свою позицію, то це означатиме зниження тарифів на газ як для населення, так і для промисловості.

Також він додав, що в питанні транзиту газу Україна зможе отримати компенсацію за минулі періоди часу, коли ми не доотримували прибутків. Ще держава зможе виділити незалежного оператора ГТС.
Шукайте деталі в групі Facebook
Схожі публікації
-
Партія “Голос” Святослава Вакарчука: що про неї вже відомо
-
Що зробить Зеленський відразу після інавгурації: розкрито те, що цікавить всіх
-
“Яхта, дорогий ресторан, гімн України і оголені дівчата!” – Як і де Богдан відгуляв День незалежності (відео)
-
Зеленський “знайшов” у порту для дітей 23 тонни іграшок
