Україна на 97% виконала безвізові вимоги ЄС
Єврокомісія в будь-якому випадку дасть позитивну рекомендацію.
Україна на 97% виконала вимоги Євросоюзу щодо безвізового режиму. Про це пише видання Euobserver з посиланням на джерела в ЄС.
За даними ЗМІ, Україні вдалося запустити антикорупційну прокуратуру, Антикорупційне бюро, почало працювати Агентство із запобігання корупції, а також були прийняті два закони, що стосуються конфіскації майна, придбаного злочинним шляхом.
Незважаючи на те, що до середини грудня “фізично неможливо” завершити План лібералізації, Єврокомісія готова надати Україні позитивну рекомендацію.
“Наша рекомендація не буде негативно через старання української громадськості. Люди за останні півроку зробили дуже багато – мається на увазі проведення громадських акцій, а також активна громадська позиція громадян до парламенту прийняти необхідні закони”, – зазначив представник ЄС.
Ще одне джерело видання зазначило, що візова стіна може впасти “в будь-який момент 2016 року”, якщо “справи підуть позитивно”.
Шукайте деталі в групі Facebook
Схожі публікації
-
Не роздумуючи побіг: вчинок українця у Польщі вразив місцевих жителів
-
Заробітчани почали отримувати запити з податкової
-
Повернення на Батьківщину за кордоном очікують понад 27 тисяч українців – МЗС
-
У Росії прuгрoзили “невідворотними наслідками”, якщо підтвердиться “український слід” у вибуху на Кримському мосту

